CONTACT

Heeft u interesse in één of meerdere diensten die wij bieden? Of wilt u meer informatie? Neem dan contact met ons op! U kunt ons bereiken via e-mail en telefoon. Welk telefoonnummer of welk e-mail adres u moet hebben staat hieronder vermeld. Voor elke afdeling hebben wij een apart telefoonnummer en e-mailadres.

Heeft u algemene vragen aan ons? Dan kunt u contact opnemen door onderstaand formulier in te vullen, u kunt ons bellen op ons telefoonnummer: 085 – 130 2300 of een e-mail sturen naar het e-mailadres: info@allemedia.nl voor meer informatie.

CONTACTINFORMATIE

AUDIO

Van het opnemen van audio voor artiesten tot het inspreken van voice-overs voor bedrijven.

Het audio-talent van Alle Media Nederland.

Telefoon:

085 – 130 230 1

E-mail:

audio@allemedia.nl

VIDEO

Het produceren van video’s voor allerlei doeleinden inclusief bewerking en eindmontage.

De beste video bij Alle Media Nederland.

Telefoon:

085 – 130 230 2

E-mail:

video@allemedia.nl

WEB

Van een domeinnaam tot een SSL-Certificaat en van volledige webshop tot professionele hosting.

De techniek van Alle Media Nederland.

Telefoon:

085 – 130 230 3

E-mail:

web@allemedia.nl

Contactformulier

 

Verstuur bericht

Telefoon

085 – 130 2300

Adres

Haaksbergerstraat 428
7545 GB Enschede
The Netherlands

Kamer van Koophandel

08154672

BTW Nummer

NL002195000B93
YouTube

Waarom Alle Media Nederland?

Tevreden klanten

Snelle klantenservice

Meer dan 15 Jaar ervaring

Uitgebreide helpdesk

Online beheer

De beste apparatuur

E-MAIL

Voor onze verschillende afdelingen hebben wij verschillende e-mailadressen.
Om ons dus snel te kunnen bereiken kunt u onze afdelingen direct een mail sturen.

Algemene afdelingen E-mailadres
Afdeling Administratie administratie@allemedia.nl
Afdeling Sales sales@allemedia.nl
Afdeling Support support@allemedia.nl
Afdeling Vacatures vacatures@allemedia.nl
Afdeling Planning planning@allemedia.nl
Afdeling Accountbeheer accountbeheer@allemedia.nl
Afdeling Publieksservice publieksservice@allemedia.nl
Afdeling Marketing marketing@allemedia.nl
Afdeling Communicatie communicatie@allemedia.nl
 

 

Diensten E-mailadres
Afdeling Audio audio@allemedia.nl
Afdeling Video video@allemedia.nl
Afdeling Web web@allemedia.nl
 

 

Speciale afdelingen E-mailadres
Business to Business (B2B) b2b@allemedia.nl
VIP Clients vip@allemedia.nl
 

 

Sollicitaties E-mailadres
Vacatures vacatures@allemedia.nl
Stage stage@allemedia.nl
 

 

Spoed & Storingen E-mailadres
Live Center (Live Operations) live@allemedia.nl
Storingen & IT Systemen storingen@allemedia.nl